NS Elektro logo

Wyłączniki przeciwpożarowe

Optymalizatory mocy

Falowniki fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

Montaż instalacji

Konstrukcja montażowa

Systemy grzewcze

Dodatkowe elementy instalacji PV

adres e-mail
kontakt telefoniczny
kontakt telefoniczny

Polityka prywatności | Polityka cookies

Biuro - Województwo Opolskie

+48 795 411 407

47-244 Dziergowice 

ul. Polna 3 

Kontakt

 

Biuro - Województwo Śląskie

+48 733 511 188

47-420 Kuźnia Raciborska

ul. Klasztorna 3

NS Elektro © 2015 - 2022

 

Fotowoltaika, systemy grzewcze, smart domy oraz kompleksowe usługi elektryczne. 

 

O naszej firmie

Artykuły branżowe

Opinie naszych klientów

Oferty pracy

instagram
instagram
facebook

OTRZYMAJ DARMOWY AUDYT ORAZ POROZMAWIAJ Z NASZYM DORADCĄ

 

Wypełnij formularz, aby otrzymać darmowy audyt oraz wycenę realizacji Twojego projektu i porozmawiaj z naszym doradcom.

Numer telefonu:

Wybierz dział:

Fotowoltaika

Systemy Grzewcze
Usługi Elektryczne
Montaż Klimatyzacji
Smart Dom FIBARO
Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

CAŁY ASORTYMENT

FOTOWOLTAIKA SKLEP

 

Panele fotowoltaiczne, falowniki, wyłączniki przeciwpożarowe oraz inne elementy instalacji fotowoltaicznej. Bardzo chętnie pomożemy Ci w skompletowaniu Twojego zestawu fotowoltaicznego do samodzielnego zamontowania. Oferujemy produkty najwyższej klasy, tylko od autoryzowanych dystrybutorów!

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

20 stycznia 2023
Instalacja fotowoltaiczna to świetna inwestycja również w przypadku gospodarstw rolnych, która pozwala zwiększyć ich rentowność. Dodatkowo rolnicy co jakiś czas
18 stycznia 2022
Pompa ciepła to zdecydowanie bardzo ekologiczne rozwiązania, które gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz w połączeniu z własną instalacją fotowoltaiczną całkiem
17 stycznia 2022
Ze względu na rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej rodzin w Polsce decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dachy domów
16 stycznia 2022
Już wkrótce pojawi się kolejna edycja programu Mój Prąd, który cieszy się ogromny zainteresowaniem wśród osób planujących zainwestować w prywatną

KONTAKT

SZUKASZ RZETELNEJ FIRMY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wysłanie wiadomości za pomocą formularza. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

falowniki fotowoltaiczne RENAC Power
26 grudnia 2021

Falowniki fotowoltaiczne RENAC Power - najważniejsze atuty urządzeń

RENAC Power to producent falowników fotowoltaicznych (sieciowych i hybrydowych) oraz magazynów energii. Firma posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży, natomiast jest to nowość na rynku europejskim. Na całym świecie jednak jest aktualnie ponad 250 tysięcy instalacji fotowoltaicznych opartych na falownikach od RENAC.

 

Jako NS Elektro w ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją ofertę inwerterów o urządzenia od RENAC Power, dlatego w tym artykule możemy omówić najważniejsze atuty urządzeń chińskiego producenta, które sprawiają że nasi klienci w Polsce coraz częściej decydują się na ich wybór.

 

 

RENAC Power - o firmie, sieć dystrybucji, zespół pracowników

 

 

Firma RENAC Power powstała i rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku, natomiast w związku z dynamicznym rozwojem na przestrzeni ostatnich kilku lat stale rekrutuje do swojego zespołu coraz więcej inżynierów produkcji oraz specjalistów do spraw energii odnawialnych, aby zapewniać najwyższą jakość oferowanych urządzeń oraz stale wprowadzać nowe technologie, które pozwalają producentowi budować swoją pozycję i markę nie tylko na rynku azjatyckim ale także europejskim. Co bardzo istotne firma posiada także własny zespół programistów, dzięki czemu aplikacja od producenta, służąca do monitoringu pracy naszej instalacji fotowoltaicznej działa bardzo sprawnie, oferuje rozbudowane funkcje i jest na bieżąco aktualizowana. Sieć dystrybucji RENAC to na ten moment ponad 30 krajów. Urządzenia chińskiego producenta dostępne są w Ameryce Południowej, Azji, Australii oraz Europie.

 

 

inwertery fotowoltaiczne RENAC Power

 

 

RENAC Power w Polsce

 

 

Urządzenia RENAC na polskim rynku fotowoltaiki pojawiły się niespełna 2 lata temu. Falowniki RENAC dostępne w naszej ofercie pochodzą od jednego z kilku autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski, dlatego udzielana naszym klientom gwarancja produktowa pochodzi bezpośrednio od producenta inwerterów.

 

RENAC posiada także polską infolinię serwisową oraz do spraw obsługi klienta, która pracuje 8 godzin dziennie, we wszystkie dni robocze. W razie jakichkolwiek pytań klienci mogą skontaktować się z doradcą, który w razie wystąpienia problemu postara się udzielić pomocy zdalnie, a jeżeli nie będzie w stanie rozwiązać w ten sposób naszej sprawy natychmiast wyślę na miejsce instalacji serwisanta w ramach obsługi gwarancyjnej.

 

 

Główne atuty inwerterów fotowoltaicznych RENAC Power

 

 

Falowniki fotowoltaiczne RENAC dzięki zabezpieczeniom IP65 oraz wydajnemu systemowi chłodzenia (wyjątkowo cichy tryb pracy) nadają się do instalacji na zewnątrz oraz wewnątrz budynku. Dzięki aplikacji mobilnej mamy możliwość zdalnego monitorowania efektywności pracy naszej instalacji fotowoltaicznej z dowolnego miejsca na ziemi. Aplikacja do monitoringu pracy jak już wcześniej wspomnieliśmy jest tworzona przez zespół programistów RENAC, dzięki czemu działa bardzo sprawnie, jednak jej dodatkowym atutem jest dostępność dopracowanego tłumaczenia także na język polski, które zostało w zeszłym roku udostępnione klientom na ternie Europy.

 

trójfazowy falownik fotowoltaiczny RENAC

 

Falowniki RENAC są dostępne w bardzo konkurencyjnych cenach biorąc pod uwagę ich parametry techniczne, świetną aplikację, obsługę serwisową na najwyższym poziomie oraz bardzo długi okres udzielanej gwarancji produktowej.

 

 

Falowniki fotowoltaiczne RENAC Power - udzielana gwarancja produktowa

 

 

Gwarancja udzielana na inwertery fotowoltaiczne RENAC jest bardzo atrakcyjna. Producent udziela 15 lat gwarancji produktowej oraz daje klientom możliwość jej wydłużenia do aż 20 lat. Polityka gwarancyjna jest również korzystna dla klientów. Istnieje możliwość, aby w przypadku niektórych problemów serwisant udzielił pomocy zdalnej, jeżeli jednak nie jest to możliwe to w przypadku wystąpienia jakichkolwiek poważniejszych awarii wysyłany jest na miejsce serwisant, który gdy nie jest w stanie wyeliminować usterki natychmiast, jeszcze podczas tej samej wizyty wymienia urządzenie na nowe.

 

Nasi klienci zawsze otrzymują pełną dokumentację dla zamówionych komponentów instalacji fotowoltaicznej. W przypadku inwerterów RENAC przekazujemy inwestorowi kartę z danymi technicznymi urządzenia, warunki gwarancji produktowej razem z numerem seryjnym zainstalowanego falownika oraz wszystkie certyfikaty, które są wymagane przy zgłoszeniu instalacji pv.

 


Posiadamy także specjalny certyfikat potwierdzający status NS Elektro jako autoryzowanego partnera handlowego firmy, która jest oficjalnym przedstawicielem RENAC Power na terenie Polski.

 

 

Podsumowanie

 

 

Falowniki fotowoltaiczne RENAC to zdecydowanie urządzenia bardzo wysokiej jakości. Wymienione w naszym artykule główne atuty inwerterów od chińskiego producenta sprawiają, że urządzenia są coraz częściej wybierane przez polskich klientów. Wieloletnie doświadczenie producenta (ponad 10 lat w branży), długi okres oferowanej gwarancji produktowej z dodatkową możliwością jej wydłużenia, świetna aplikacja mobilna (stale aktualizowana przez zespół RENAC o nowe funkcje) dostępna w języku polskim oraz bardzo konkurencyjna cena to kluczowe atuty, które przemawiają za falownikami fotowoltaicznymi od RENAC Power.

 


NS Elektro posiada w swojej ofercie inwertery RENAC od oficjalnego, polskiego przedstawiciela producenta, dzięki czemu zapewniamy klientom pełną dokumentację, a udzielna gwarancja pochodzi bezpośrednio od producenta. Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości falownika zapoznaj się z naszą ofertą inwerterów w sklepie online. W przypadku gdy szukasz firmy, która kompleksowo zrealizuje montaż Twojej instalacji pv umów się z nami na darmowy, profesjonalny audyt fotowoltaiczny.