NS Elektro logo

Wyłączniki przeciwpożarowe

Optymalizatory mocy

Falowniki fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

Montaż instalacji

Konstrukcja montażowa

Systemy grzewcze

Dodatkowe elementy instalacji PV

adres e-mail
kontakt telefoniczny
kontakt telefoniczny

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, potrzebujesz pomocy przy konfiguracji Twojego zestawu lub jesteś zainteresowany kompleksową usługą montażu instalacji fotowoltaicznej, wraz z kompletną dokumentacją i pozyskaniem dotacji, skontaktuj się z nami! 

 


Możesz wypełnić formularz, napisać wiadomość na adres office@nselektro.com lub skontaktować się telefonicznie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo należy czekać na realizację zamówienia?

 

Jeżeli zamawiane produkty posiadają status "Produkt dostępny" realizacja trwa od 2 do 5 dni roboczych od czasu zaksięgowania płatności lub otrzymania potwierdzenia realizacji przelewu.

 

Jakie są opcje oraz koszty dostawy?

 

Cena przesyłki kurierskiej to dodatkowy koszt około 30 zł brutto w zależności od zamawianych produktów. W przypadku realizacji większych zamówień, których waga przekracza 30 kg zamówienia wysyłane są na palecie. Koszt transportu zależy od skali zamówienia oraz lokalizacji dostawy. Szacunkowa cena przesyłki na palecie to od 250 zł brutto do 600 zł brutto. 

 

Czy jest możliwość odbioru osobistego?

 

Oczywiście, możliwy jest odbiór osobisty w jednym z naszych punktów obsługi klientów, które znajdują się w województwie opolskiem oraz śląskim lub w przypadku większych zamówień w magazynie zlokalizowanym w województwie opolskim.  

 

Co zrobić gdy zamówienie zostanie uszkodzone podczas transportu?

 

Wszystkie wysyłane zamówienia są ubezpieczone, dlatego w przypadku uszkodzenia podczas transportu podlegają reklamacji. Głównym warunkiem jest jednak sprawdzenie stanu zamówienia w obecności kuriera, ponieważ w innym wypadku nie jesteśmy w stanie zagwarantować uznania złożonej reklamacji.

 

W jaki sposób można opłacić zamówienie?

 

Jedyną obecnie metodą płatności jest opłacenie zamówienia na podstawie wystawionej faktury proformy. 

 

Czy istnieje możliwość rezerwacji zamówienia?

 

Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie klient otrzymuje fakturę proforma, która wstępnie rezerwuje dla niego zamówione produkty na okres 3 dni. Po upływie tego czasu rezerwacja zostaje anulowana jeżeli nie zostanie zaksięgowana płatność lub przesłane potwierdzenie.

 

Ile paneli można wysłać na palecie?

 

W przypadku standardowych paneli fotowoltaicznych z ramą o grubości 35 mm na palecie pakowanych jest 30 lub 31 szt, w zależności od zamówionego modelu. Wyjątkiem są moduły z ramą o grubości 30mm, których pakowanie to 35 szt. na palecie.

 

Jak wygląda proces reklamacji?

 

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie pochodzą bezpośrednio od autoryzowanych dystrybutorów producenta, dlatego udzielana gwarancja jest w pełni rzetelna. Dla paneli fotowoltaicznych oraz falowników udostępniamy pełną dokumentację wraz z numerami seryjnymi każdego modułu oraz warunkami gwarancji producenta. W przypadku konieczności złożenia reklamacji możesz skontaktować się z nami lub bezpośrednio z producentem wykorzystując numery seryjne, które przesyłamy razem z fakturą VAT na Twój adres e-mail. Po kontakcie z nami zrealizujemy za Ciebie wszystkie formalności związane ze złożeniem reklamacji. 

 

Skąd pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane po jego opłaceniu?

 

Jako NS Elektro jesteśmy firmą, która od wielu lat działa w branży energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii, zrealizowaliśmy już dziesiątki instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych. Posiadamy 100% pozytywnych opinii naszych klientów, które możesz sprawdzić w naszej internetowej wizytówce Google lub na oficjalnym profilu Facebook. Zakupy w naszym sklepie internetowym są w pełni bezpieczne! Jesteśmy rzetelną firmą i zawsze naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, dlatego nigdy nie dopuścilibyśmy się jakiegokolwiek oszustwa czy braku uczciwości z naszej strony.

 

Czy można uzyskać pomoc przy doborze komponentów zestawu fotowoltaicznego?

 

Jeżeli chciałbyś skompletować zestaw fotowoltaiczny do samodzielnego montażu możesz śmiało skontaktować się z nami, a bardzo chętnie Ci w tym pomożemy. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, zdobywanego podczas realizacji licznych instalacji fotowoltaicznych pomożemy Ci w dobraniu kompletnego zestawu, który w 100% spełni Twoje potrzeby!

Nowe artykuły na naszym blogu

Fotowoltaika Sklep - Polecane produkty

DARMOWY PRĄD W TWOIM DOMU

Fotowoltaika oraz Systemy Grzewcze

fotowoltaika sklep

Polityka prywatności | Polityka cookies

Biuro - Województwo Opolskie

+48 795 411 407

47-244 Dziergowice 

ul. Polna 3 

Kontakt

 

Biuro - Województwo Śląskie

+48 733 511 188

47-420 Kuźnia Raciborska

ul. Klasztorna 3

NS Elektro © 2015 - 2022

 

Fotowoltaika, systemy grzewcze, smart domy oraz kompleksowe usługi elektryczne. 

 

O naszej firmie

Artykuły branżowe

Opinie naszych klientów

Oferty pracy

instagram
instagram
facebook