Już wkrótce pojawi się kolejna edycja programu Mój Prąd, który cieszy się ogromny zainteresowaniem wśród osób planujących zainwestować w prywatną instalacje fotowoltaiczną.

 

Bardzo dużą popularność dofinansowania Mój Prąd poświadcza edycja 3.0 programu. Nabór wniosków do programu Mój Prąd 3.0 został zakończony z powodu wyczerpania się funduszy już na początku października 2020 roku! W ramach złożonych wniosków wypłacone zostało 1 274 673 031 zł dofinansowania dla 262 159 projektów instalacji fotowoltaicznych.

 

Dofinansowanie i nabór wniosków w ramach programu Mój Prąd 4.0 ma natomiast rozpocząć się w pierwszym kwartale 2022 roku. W naszym artykule dowiesz się więcej na temat zdecydowanie najpopularniejszego dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną w Polsce (artykuł będzie na bieżąco aktualizowany oraz uzupełniany o najnowsze informacje dot. dofinansowania Mój Prąd 4.0).

 

 

Mój Prąd 4.0

 

 

Co będzie obejmować dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd 4.0?

 

 

Jak poinformował Ireneusz Zyska, czyli polski pełnomocnik rządowy do spraw odnawialnych źródeł energii w 2022 roku dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd 4.0 ma wspierać również urządzenia do magazynowania i zarządzania zużyciem energii. Program ma korespondować z nowym sposobem rozliczenia, które będzie obowiązywało posiadaczy instalacji fotowoltaicznej zgłoszonej od kwietnia 2022 roku.

 

Dofinansowanie w programie Mój Prąd 4.0 ma obejmować systemy do zarządzania energią, ładowarki dla samochodów elektrycznych, magazyny energii oraz ciepła i chłodu.

 

 

Jaką kwotę dofinansowania można otrzymać w ramach programu Mój Prąd 4.0?

 

 

Budżet dofinansowania w ramach programu Mój Prąd 4.0 wyniesie 1 mld zł. Wysokość udzielanego dofinansowania jest zależna od skali naszej inwestycji. Jeżeli zdecydujemy się na samą instalacje fotowoltaiczną otrzymamy dofinansowanie w wysokości 4 tys. zł. Udzielana dotacja będzie jednak wyższa w sytuacji gdy dodatkowo inwestor zdecyduje się na system do magazynowania i zarządzania energią lub stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

 

nowa edycja programu mój prąd - zasady

 

 

Kompleksowa realizacja instalacji fotowoltaicznej w ramach programu Mój Prąd 4.0

 

 

Jeżeli szukasz firmy, która zrealizuje dla Ciebie kompleksowy, profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej, wraz z pełną dokumentacją w skład której wchodzi również wypełnienie wniosku i pozyskanie dotacji w ramach programu Mój Prąd 4.0 możesz śmiało skontaktować się z nami.

 

O nowościach związanych z dofinansowaniem w ramach programu Mój Prąd 4.0 będziemy informować w naszych mediach społecznościowych oraz aktualizacjach publikowanych dla tego artykułu.

Nowe dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne - Program Mój Prąd 4.0 (artykuł aktualizowany)

16 stycznia 2022
instalacja fotowoltaiczna

SZUKASZ RZETELNEJ FIRMY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wysłanie wiadomości za pomocą formularza. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

KONTAKT

18 stycznia 2022
Pompa ciepła to zdecydowanie bardzo ekologiczne rozwiązania, które gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz w połączeniu z własną instalacją fotowoltaiczną całkiem
17 stycznia 2022
Ze względu na rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej rodzin w Polsce decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dachy domów
16 stycznia 2022
Już wkrótce pojawi się kolejna edycja programu Mój Prąd, który cieszy się ogromny zainteresowaniem wśród osób planujących zainwestować w prywatną
26 grudnia 2021
RENAC Power to producent falowników fotowoltaicznych (sieciowych i hybrydowych) oraz magazynów energii. Firma posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży,

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

FOTOWOLTAIKA SKLEP

 

Panele fotowoltaiczne, falowniki, wyłączniki przeciwpożarowe oraz inne elementy instalacji fotowoltaicznej. Bardzo chętnie pomożemy Ci w skompletowaniu Twojego zestawu fotowoltaicznego do samodzielnego zamontowania. Oferujemy produkty najwyższej klasy, tylko od autoryzowanych dystrybutorów!

CAŁY ASORTYMENT

Numer telefonu:
Wybierz dział:
Fotowoltaika
Systemy Grzewcze
Usługi Elektryczne
Montaż Klimatyzacji
Smart Dom FIBARO
Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

OTRZYMAJ DARMOWY AUDYT ORAZ POROZMAWIAJ Z NASZYM DORADCĄ

 

Wypełnij formularz, aby otrzymać darmowy audyt oraz wycenę realizacji Twojego projektu i porozmawiaj z naszym doradcom.

facebook
instagram
instagram

NS Elektro © 2015 - 2021

 

Fotowoltaika, systemy grzewcze, smart domy oraz kompleksowe usługi elektryczne. 

 

O naszej firmie

Artykuły branżowe

Opinie naszych klientów

Kontakt

 

Biuro - Województwo Śląskie

+48 603 460 261

47-440 Nędza

ul. Jana Pawła II 43 

Biuro - Województwo Opolskie

+48 795 411 407

47-244 Dziergowice 

ul. Polna 3 

Polityka prywatności | Polityka cookies

kontakt telefoniczny
kontakt telefoniczny
adres e-mail

office@nselektro.com

Przewody solarne

Rozdzielnice fotowoltaiczne

Konstrukcja montażowa

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne

Falowniki fotowoltaiczne

Optymalizatory mocy

Wyłączniki przeciwpożarowe

NS Elektro logo