NS Elektro logo

Wyłączniki przeciwpożarowe

Optymalizatory mocy

Falowniki fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

Montaż instalacji

Konstrukcja montażowa

Systemy grzewcze

Dodatkowe elementy instalacji PV

adres e-mail
kontakt telefoniczny
kontakt telefoniczny

Polityka prywatności | Polityka cookies

Biuro - Województwo Opolskie

+48 795 411 407

47-244 Dziergowice 

ul. Polna 3 

Kontakt

 

Biuro - Województwo Śląskie

+48 733 511 188

47-420 Kuźnia Raciborska

ul. Klasztorna 3

NS Elektro © 2015 - 2022

 

Fotowoltaika, systemy grzewcze, smart domy oraz kompleksowe usługi elektryczne. 

 

O naszej firmie

Artykuły branżowe

Opinie naszych klientów

Oferty pracy

instagram
instagram
facebook

OTRZYMAJ DARMOWY AUDYT ORAZ POROZMAWIAJ Z NASZYM DORADCĄ

 

Wypełnij formularz, aby otrzymać darmowy audyt oraz wycenę realizacji Twojego projektu i porozmawiaj z naszym doradcom.

Numer telefonu:

Wybierz dział:

Fotowoltaika

Systemy Grzewcze
Usługi Elektryczne
Montaż Klimatyzacji
Smart Dom FIBARO
Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

CAŁY ASORTYMENT

FOTOWOLTAIKA SKLEP

 

Panele fotowoltaiczne, falowniki, wyłączniki przeciwpożarowe oraz inne elementy instalacji fotowoltaicznej. Bardzo chętnie pomożemy Ci w skompletowaniu Twojego zestawu fotowoltaicznego do samodzielnego zamontowania. Oferujemy produkty najwyższej klasy, tylko od autoryzowanych dystrybutorów!

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

20 stycznia 2023
Instalacja fotowoltaiczna to świetna inwestycja również w przypadku gospodarstw rolnych, która pozwala zwiększyć ich rentowność. Dodatkowo rolnicy co jakiś czas
18 stycznia 2022
Pompa ciepła to zdecydowanie bardzo ekologiczne rozwiązania, które gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz w połączeniu z własną instalacją fotowoltaiczną całkiem
17 stycznia 2022
Ze względu na rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej rodzin w Polsce decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dachy domów
16 stycznia 2022
Już wkrótce pojawi się kolejna edycja programu Mój Prąd, który cieszy się ogromny zainteresowaniem wśród osób planujących zainwestować w prywatną

KONTAKT

SZUKASZ RZETELNEJ FIRMY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wysłanie wiadomości za pomocą formularza. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

instalacja fotowoltaiczna
16 stycznia 2022

Nowe dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne - Program Mój Prąd 4.0 (artykuł aktualizowany)

Już wkrótce pojawi się kolejna edycja programu Mój Prąd, który cieszy się ogromny zainteresowaniem wśród osób planujących zainwestować w prywatną instalacje fotowoltaiczną.

 

Bardzo dużą popularność dofinansowania Mój Prąd poświadcza edycja 3.0 programu. Nabór wniosków do programu Mój Prąd 3.0 został zakończony z powodu wyczerpania się funduszy już na początku października 2020 roku! W ramach złożonych wniosków wypłacone zostało 1 274 673 031 zł dofinansowania dla 262 159 projektów instalacji fotowoltaicznych.

 

Dofinansowanie i nabór wniosków w ramach programu Mój Prąd 4.0 ma natomiast rozpocząć się w pierwszym kwartale 2022 roku. W naszym artykule dowiesz się więcej na temat zdecydowanie najpopularniejszego dofinansowania na instalacje fotowoltaiczną w Polsce (artykuł będzie na bieżąco aktualizowany oraz uzupełniany o najnowsze informacje dot. dofinansowania Mój Prąd 4.0).

 

 

Mój Prąd 4.0

 

 

Co będzie obejmować dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd 4.0?

 

 

Jak poinformował Ireneusz Zyska, czyli polski pełnomocnik rządowy do spraw odnawialnych źródeł energii w 2022 roku dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd 4.0 ma wspierać również urządzenia do magazynowania i zarządzania zużyciem energii. Program ma korespondować z nowym sposobem rozliczenia, które będzie obowiązywało posiadaczy instalacji fotowoltaicznej zgłoszonej od kwietnia 2022 roku.

 

Dofinansowanie w programie Mój Prąd 4.0 ma obejmować systemy do zarządzania energią, ładowarki dla samochodów elektrycznych, magazyny energii oraz ciepła i chłodu.

 

 

Jaką kwotę dofinansowania można otrzymać w ramach programu Mój Prąd 4.0?

 

 

Budżet dofinansowania w ramach programu Mój Prąd 4.0 wyniesie 1 mld zł. Wysokość udzielanego dofinansowania jest zależna od skali naszej inwestycji. Jeżeli zdecydujemy się na samą instalacje fotowoltaiczną otrzymamy dofinansowanie w wysokości 4 tys. zł. Udzielana dotacja będzie jednak wyższa w sytuacji gdy dodatkowo inwestor zdecyduje się na system do magazynowania i zarządzania energią lub stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

 

nowa edycja programu mój prąd - zasady

 

 

Kompleksowa realizacja instalacji fotowoltaicznej w ramach programu Mój Prąd 4.0

 

 

Jeżeli szukasz firmy, która zrealizuje dla Ciebie kompleksowy, profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej, wraz z pełną dokumentacją w skład której wchodzi również wypełnienie wniosku i pozyskanie dotacji w ramach programu Mój Prąd 4.0 możesz śmiało skontaktować się z nami.

 

O nowościach związanych z dofinansowaniem w ramach programu Mój Prąd 4.0 będziemy informować w naszych mediach społecznościowych oraz aktualizacjach publikowanych dla tego artykułu.