facebook
instagram
instagram

NS Elektro © 2015 - 2021

 

Fotowoltaika, systemy grzewcze, smart domy oraz kompleksowe usługi elektryczne. 

 

O naszej firmie

Artykuły branżowe

Opinie naszych klientów

Kontakt

 

Biuro - Województwo Śląskie

+48 603 460 261

47-440 Nędza

ul. Jana Pawła II 43 

Biuro - Województwo Opolskie

+48 795 411 407

47-244 Dziergowice 

ul. Polna 3 

Polityka prywatności | Polityka cookies

Ogrzewanie Podłogowe

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA DREAM HEAT

przewiń w dół
środowisko

METODA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU

 

Metoda ogrzewania podłogowego z zastosowaniem najwyższej jakości mat grzewczych firmy DREAM HEAT to rozwiązanie w 100% przyjazne dla naszego środowiska! Z uwagi na redukcje ilości szkodliwych pyłów zyska również jakość powietrza w budynku.

koszty

NIŻSZE KOSZTY STAŁE

 

Wysokiej jakości maty grzewcze gwarantują również zdecydowanie niższe koszty stałe, ze względu na niskie zużycie prądu, niezbędne do właściwej i efektywnej pracy. Różnice w rachunkach zauważysz już podczas pierwszego sezonu stosowania mat grzewczych.

gwarancja

30 LAT GWARANCJI

 

Najwyższej jakości produkty zastosowane przy produkcji mat grzewczych firmy DREAM HEAT pozwalają na wieloletnią i bardzo wydajną pracę całego systemu ogrzewania. Udzielana przez producenta gwarancja wynosi aż 30 lat! 

Profesjonalne i niezawodne maty grzewcze DREAM HEAT cechują się bardzo niskim zużyciem energii oraz niezawodnością. To także ekologiczne rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i również biurowych. Oferowane przez firmę DREAM HEAT produkty mogą być wykorzystywane jako pomocnicze oraz podstawowe systemy ogrzewania.

EKOLOGIA POŁĄCZONA Z NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ WYKONANIA ORAZ NIEZAWODNOŚCIĄ

budowa maty grzewczej

Maty grzewcze DREAM HEAT to nowoczesne rozwiązania, które świetnią nadają się do montażu na suficie oraz  podłodze wyłożonej panelami lub kaflami. Dodatkowym atutem systemu jest możliwość integracji i zasilenia odnawialną energią pochodzącą np. z własnej instalacji fotowoltaicznej.

WIELE ROZWIĄZAŃ MONTAŻU ORAZ MOŻLIWOŚĆ ZASILENIA ENERGIĄ ODNAWIALNĄ

ogrzewanie podłogowe

Montaż ogrzewania podłogowego może na początku wiązać się z nieco większym wydatkiem inwestora, jednak z uwagi na niższą temperaturę pracy mat grzewczych koszty stałe są zdecydowanie niższe niż w przypadku zastosowania standardowego systemu ogrzewania. Różnice zauważysz już podczas pierwszego sezonu grzewczego. Niższa temperatura pracy korzystnie wpływa również na jakość powietrza w naszym miejscu zamieszkania, ponieważ nie unosi się w nim taka ilość szkodliwych pyłów, spowodowana różnicą temperatury.

NIŻSZE RACHUNKI ORAZ POPRAWA JAKOŚCI POWIETRZA

pompy ciepła monoblok Stiebel Eltron
folie grzewcze dream heat

OGRZEWANIE PODŁOGOWE DREAM HEAT

TECHNOLOGIE XXI WIEKU!

Wypełnij formularz i zostaw nam swoje dane kontaktowe. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to tylko możliwe w celu przygotowania indywidualnej oraz atrakcyjnej wyceny, kompleksowej realizacji projektu ogrzewania podłogowego dla Twojego domu, biura lub mieszkania.

OGRZEWANIE PODŁOGOWE - DARMOWA WYCENA

Twój e-mail:
Numer telefonu (opcjonalne):
Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
termostat

TERMOSTATY

 

W naszej ofercie posiadamy produkty, które są autorskimi i nowoczesnymi rozwiązaniami firmy DREAM HEAT. Termostaty dają możliwość wygodnego sterowania systemem ogrzewania.

folia izolacyjna

FOLIA IZOLACYJNA

 

Profesjonalna folia izolacyjna ochroni instalacje przed wilgocią. Folia świetnie nadaje się również do zastosowania podczas wykonywania innych prac remontowo-budowlanych.

ogrzewacze wody stiebel eltron

APLIKACJA DREAM CONNECT

 

Rewolucyjna aplikacja Dream Connect wspiera Twój system ogrzewania oraz daje możliwość wygodnego monitorowania zużycia energii z dowolnego miejsca.

NASZE ARTYKUŁY

kontakt telefoniczny
kontakt telefoniczny
adres e-mail

office@nselektro.com

Przewody solarne

Rozdzielnice fotowoltaiczne

Konstrukcja montażowa

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne

Falowniki fotowoltaiczne

Optymalizatory mocy

Wyłączniki przeciwpożarowe

NS Elektro logo