Coraz większą popularność na rynku fotowoltaiki zyskują w ostatnim czasie panele fotowoltaiczne Swiss Solar. Szwajcarska firma jest wiodącym producentem modułów fotowoltaicznych, z zastosowanymi innowacyjnymi technologiami oraz posiada klika oddziałów w Europie.

 

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar są coraz częściej wybierane przez klientów nie tylko w Polsce. Na ten moment producent sprzedaje swoje moduły w ponad 100 różnych krajach! Takie zapotrzebowanie sprawiło dynamiczny rozwój i konieczność zwiększenia zdolności produkcyjnej do aż 1 GW! 

 

Jako NS Elektro zastosowaliśmy panele od szwajcarskiego producenta w instalacjach prywatnych, jak i również firmowych. Najwyższa jakość wykonania, połączona z bardzo długim okresem gwarancji sprawiła, że moduły Swiss Solar z technologią EiGER są jednym z najczęstszych wyborów naszych klientów. 

 

W naszym artykule przybliżymy więcej informacji na temat szwajcarskiego producenta oraz zastosowanych technologi.

 

 

Swiss Solar - Historia Firmy 

 

 

Jak już wyżej wspominaliśmy Swiss Solar to szwajcarska firma posiadająca kilka swoich oddziałów na terenie Europy. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa spowodował coraz większą popularność i dostępność modułów na globalnym rynku fotowoltaiki.

 

Doświadczony zespół ekspertów stale pracuje nad rozwojem technologii solarnych. Pozwala to na zbudowanie pozycji lidera, w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań PV.

 

Firma w dalszym ciągu rekrutuje doświadczonych specjalistów do swojego zespołu. Na ten moment pozyskuje nowych inżynierów rozwoju, aby stale móc wprowadzać do swojej oferty innowacyjne produkty, z zachowaniem najwyższej jakości wykonania!

 

 

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar - Technologia EiGER

 

 

Innowacyjna technologia EiGER sprawia, że panele fotowoltaiczne Swiss Solar pracują wydajnie również podczas pochmurnych dni

 

Przykładowo model IBEX 132MHC o mocy 500 W, z zastosowaną technologią EiGER generuje bardzo wysoki uzysk mocy, dzięki sprawności powyżej 21%!

 

Dodatkowo technologia Half Cut zmniejsza niekorzystny wpływ cieni na prace modułów, natomiast technologia Perc pozwala na większą absorpcję światła, co także wpływa na wysoką wydajność paneli szwajcarskiego producenta.

 

 

panele fotowoltaiczne Swiss Solar

 

 

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar - Gwarancja produktowa oraz wydajności

 

 

Jednym z największych atutów paneli Swiss Solar jest bardzo długi okres gwaranacji. Ze względu na najwyższą jakość wykonania, producent udziela 20-letniej gwarancji produktowej oraz 30-letniej gwarancji wydajności modułów na poziomie co najmniej 80%!

 

NS Elektro wszystkie montaże instalacji fotowoltaicznych, z wykorzystaniem paneli Swiss Solar realizuje bezpośrednio od Autoryzowanego Dystrybutora na terenie Polski, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów proces reklamacji przebiega bez żadnych utrudnień i komplikacji.

 

 

Swiss Solar  - Prywatne oraz komercyjne instalacje fotowoltaiczne

 

 

Jako NS Elektro zastosowaliśmy panele fotowoltaiczne Swiss Solar przy montażu instalacji fotowoltaicznych dla firm oraz klientów indywidualnych.

 

Moduły szwajcarskiego producenta bardzo często wykorzystywane są również na całym świecie przy budowie farm fotowoltaicznych.

 

Swiss Solar - Zrealizowane projekty farm fotowoltaicznych na terenie Europy:

 

  • Niemcy - 2 mWp
  • Ukraina - 43, 43,4 oraz 55 mWp
  • Holandia - 3,2 mWp
  • Szwajcaria - 34,2 mW

 

 

farma fotowoltaiczna

 

 

Podsumowanie

 

 

Dynamiczny rozwój, wykwalifikowany zespół specjalistów oraz najwyższa jakość produkcji sprawiła, że Swiss Solar stał się liderem na rynku modułów fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne od szwajcarskiego producenta to zdecydowanie produkty klasy premium! Jednak bardzo długa gwarancja oraz wysoka wydajność modułów pozwala liczyć na generowanie wysokich oszczędności i wydajną pracę instalacji przez wiele lat.

 


Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo zrealizuje projekt Twojej instalacji fotowoltaicznej, możesz skontaktować się z nami i umówić na darmowy audyt. Wszystkie panele fotowoltaiczne, inwertery oraz konstrukcje montażowe dostępne w naszej ofercie są od Autoryzowanych Dystrybutorów, dzięki czemu możesz być pewny, że otrzymujesz urządzania najwyższej jakości, z pewnego źródła.

Panele fotowoltaiczne Swiss Solar - Zaprojektowane w Szwajcarii 

02 sierpnia 2021
Szwajcaria

SZUKASZ RZETELNEJ FIRMY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wysłanie wiadomości za pomocą formularza. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

KONTAKT

18 stycznia 2022
Pompa ciepła to zdecydowanie bardzo ekologiczne rozwiązania, które gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz w połączeniu z własną instalacją fotowoltaiczną całkiem
17 stycznia 2022
Ze względu na rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej rodzin w Polsce decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dachy domów
16 stycznia 2022
Już wkrótce pojawi się kolejna edycja programu Mój Prąd, który cieszy się ogromny zainteresowaniem wśród osób planujących zainwestować w prywatną
26 grudnia 2021
RENAC Power to producent falowników fotowoltaicznych (sieciowych i hybrydowych) oraz magazynów energii. Firma posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży,

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

FOTOWOLTAIKA SKLEP

 

Panele fotowoltaiczne, falowniki, wyłączniki przeciwpożarowe oraz inne elementy instalacji fotowoltaicznej. Bardzo chętnie pomożemy Ci w skompletowaniu Twojego zestawu fotowoltaicznego do samodzielnego zamontowania. Oferujemy produkty najwyższej klasy, tylko od autoryzowanych dystrybutorów!

CAŁY ASORTYMENT

Numer telefonu:
Wybierz dział:
Fotowoltaika
Systemy Grzewcze
Usługi Elektryczne
Montaż Klimatyzacji
Smart Dom FIBARO
Akceptuję politykę prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

OTRZYMAJ DARMOWY AUDYT ORAZ POROZMAWIAJ Z NASZYM DORADCĄ

 

Wypełnij formularz, aby otrzymać darmowy audyt oraz wycenę realizacji Twojego projektu i porozmawiaj z naszym doradcom.

facebook
instagram
instagram

NS Elektro © 2015 - 2021

 

Fotowoltaika, systemy grzewcze, smart domy oraz kompleksowe usługi elektryczne. 

 

O naszej firmie

Artykuły branżowe

Opinie naszych klientów

Kontakt

 

Biuro - Województwo Śląskie

+48 603 460 261

47-440 Nędza

ul. Jana Pawła II 43 

Biuro - Województwo Opolskie

+48 795 411 407

47-244 Dziergowice 

ul. Polna 3 

Polityka prywatności | Polityka cookies

kontakt telefoniczny
kontakt telefoniczny
adres e-mail

office@nselektro.com

Przewody solarne

Rozdzielnice fotowoltaiczne

Konstrukcja montażowa

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne

Falowniki fotowoltaiczne

Optymalizatory mocy

Wyłączniki przeciwpożarowe

NS Elektro logo