facebook
instagram
instagram

NS Elektro © 2015 - 2022

 

Fotowoltaika, systemy grzewcze, smart domy oraz kompleksowe usługi elektryczne. 

 

O naszej firmie

Artykuły branżowe

Opinie naszych klientów

Oferty pracy

Kontakt

 

Biuro - Województwo Śląskie

+48 603 460 261

47-440 Nędza

ul. Jana Pawła II 43 

Biuro - Województwo Opolskie

+48 795 411 407

47-244 Dziergowice 

ul. Polna 3 

Polityka prywatności | Polityka cookies

panele fotowoltaiczne

Panele Fotowoltaiczne

TALESUN Solar

Panele fotowoltaiczne TALESUN Solar

Nowe artykuły na naszym blogu

Panele fotowoltaiczne TALESUN Solar - moduły od jednego z największych producentów ogniw fotowoltaicznych Tier 1

 

 

Firma TALESUN posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji modułów fotowoltaicznych. Chiński producent działa na rynku OZE od 2010 roku i jest jedną z niewielu chińskich firm, które mogą pochwalić się otrzymaniem certyfikatu VDE poświadczającego sprawdzoną jakość w branży PV. 

 

Aktualnie producent posiada dystrybutorów swoich produktów w ponad 50 różnych krajach, a w 2020 r. mógł poszczycić się sprzedaż modułów o mocy około 4 GW. TALESUN posiada w swojej ofercie szeroka gamę modułów, a największą popularnością cieszą się panele typu szkło/szkło z technologią Bifacial. Moduły chińskiego producenta posiadają również certyfikaty TUV NORD, które gwarantują odporność na obciążenia statyczne i szkodliwe substancje chemiczne, które mogą znajdować się w powietrzu.

 

TALESUN rozwija i koncentruje się również na polskim rynku. Chiński producent zdecydował się otworzyć biuro w Warszawie, aby być w stałym kontakcie z polskimi odbiorcami i zapewniać im wsparcie techniczne na najwyższym poziomie! W zestawieniu Bloomberg New Energy Finance z 2021 roku, wykazującym bankowalność modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów TALESUN Solar znalazł się w pierwszej 15.