facebook
instagram
instagram

NS Elektro © 2015 - 2021

 

Fotowoltaika, systemy grzewcze, smart domy oraz kompleksowe usługi elektryczne. 

KONTAKT

 

+48 603 460 261

47-440 Nędza

ul. Jana Pawła II 43 

Województwo Śląskie

+48 795 411 407

47-244 Dziergowice 

ul. Polna 3 

Województwo Opolskie

Polityka prywatności | Polityka cookies

Pompy ciepła monoblok to świetne i ekologiczne rozwiązanie do ogrzewania gospodarstwa domowego oraz wody! Bardzo dużym atutem jest także bezinwazyjny montaż urządzeń. Praca pompy ciepła polega na przetwarzaniu energii z powietrza, wody oraz gleby na ciepło, dzięki czemu korzystamy z ekologicznych źródeł.

 

NS Elektro korzysta tylko z produktów od sprawdzonych i topowych producentów, dlatego klientom, którzy zastanawiają się nad montażem pompy ciepła zawsze polecamy urządzenia od lidera w branży systemów grzewczych, czyli firmy Stiebel Eltron. 

 

W tym artykule poznasz historie firmy Stiebel Eltron oraz argumenty, które pokazują dlaczego pompy ciepła monoblok od niemieckiego producenta są jednym z najlepszych rozwiązań, dostępnych obecnie na rynku. 

 

 

pompa ciepła Stiebel Eltron

 

 

Stiebel Eltron - historia firmy

 

 

Firma Stiebel Eltron to zdecydowania czołowy producent systemów grzewczych, który zatrudnia niemal 4000 pracowników na terenie całego świata. W swojej ofercie Stiebel Eltron posiada ponad 2000 produktów. Od 1924 roku aż po dziś dzień producent bardzo dynamicznie się rozwija, aby w dalszym ciągu oferować swoim klientom urządzenia topowej jakości.

 

W 1991 Stiebel Eltron zaczęło wprowadzać swoje innowacyjne rozwiązania również do Polski. W Polsce Stieble Eltron posiada główną siedzibę w Warszawie, a na terenie całego naszego kraju dostępne są punkty serwisowe oraz opiekuni handlowi. 

 

Red Dot Award oraz iF Design Award to międzynarodowe nagrody, które zostały w ostatnim czasie przyznane firmie Stiebel Eltron, dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań w swoich produktach. 

 

Stiebel Eltron

 

 

Pompy ciepła typu MONOBLOK Stiebel Eltron - kluczowe zalety urządzeń

 

 

Pompy ciepła monoblok nie wymagają wykonywania przeglądów okresowych, co sprawia że urządzenia po instalacji nie narażają portfela inwestora.

 

Bezproblemowa integracja pompy ciepła z fotowoltaiką daje nam bardzo korzystną możliwość, aby zasilić urządzenia energią, pozyskaną z promieni słonecznych. W NS Elektro zapewniamy przygotowanie profesjonalnego projektu instalacji pv, która spełni wymagania Twojego domu oraz dobranie odpowiednich elementów zestawu ogrzewania. 

 

Niektóre modele w ofercie Stiebel Eltron posiadają także funkcje chłodzenia, która zdecydowania przydaje się podczas letnich upałów. Za taki dodatek trzeba jednak nieco dopłacić.

 

Najwyższą jakość pomp ciepła Stiebel Eltron potwierdza ich wysoka klasa energetyczna A++ oraz A+++.

 

Monoblokowe pompy ciepła Stiebel Eltron to doskonałe rozwiązanie do nowego domu, jednak producent oferuje również modele, które świetnia sprawdzą się w przypadku starszych budynków. Śmiało skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać wyboru urządzenia, które spełni Twoje potrzeby. 

 

 

Możliwość przedłużenia gwarancji pompy ciepła Stiebel Eltron 

 

 

Stiebel Eltron daje swoim klientom bardzo korzystną możliwość przedłużenia okresu trwania gwarancji. Podstawowa gwarancja trwa 2 lata, jednak jeżeli inwestor zdecyduje się dopłacić 1000 zł może przedłużyć ją do aż 5 lat!

 

 

5 lat gwarancji na pompy ciepła typu monoblok Stiebel Eltron 

 

 

Podsumowanie 

 

 

W przypadku gdy szukamy ekologicznego rozwiązania do ogrzewania naszego domu, pompy ciepła typu monoblok od Stiebel Eltron będą doskonałym wyborem. Urządzenia świetnie sprawdzą się w nowych budynkach, jak również możemy zdecydować się na nie gdy modernizujemy starsze obiekty. 

 

Jeśli szukasz specjalistów, którzy pomogą Ci wybrać odpowiedni zestaw grzewczy oraz profesjonalnie i szybko zrealizują montaż monoblokowej pompy ciepła, możesz skontaktować się z nami i umówić na bezpłatna wycenę. Współpracujemy z najlepszymi dlatego pompy ciepła Stiebel Eltron to rozwiązanie przez nas sprawdzone, które śmiało polecimy naszym klientom.

Pompy Ciepła typu MONOBLOK Stiebel Eltron 

18 września 2021
pompa ciepła typu monoblok Stiebel Eltron

SZUKASZ RZETELNEJ FIRMY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wysłanie wiadomości za pomocą formularza. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

KONTAKT

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

kontakt telefoniczny
kontakt telefoniczny
adres e-mail

office@nselektro.com

Przewody solarne

Rozdzielnice fotowoltaiczne

Konstrukcja montażowa

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne

Falowniki fotowoltaiczne

Optymalizatory mocy

Wyłączniki przeciwpożarowe

NS Elektro logo