facebook
instagram
instagram

NS Elektro © 2015 - 2021

 

Fotowoltaika, systemy grzewcze, smart domy oraz kompleksowe usługi elektryczne. 

KONTAKT

 

+48 603 460 261

47-440 Nędza

ul. Jana Pawła II 43 

Województwo Śląskie

+48 795 411 407

47-244 Dziergowice 

ul. Polna 3 

Województwo Opolskie

Polityka prywatności | Polityka cookies

Wiata fotowoltaiczna to idealne rozwiązanie jeśli nie mamy wystarczająco dużo miejsca na naszym dachu aby zamontować panele fotowoltaiczne lub po prostu nie podoba nam się taka koncepcja. Konstrukcja może również zabezpieczyć nasz pojazd przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi i być wykorzystana np. do ładowania samochodu elektrycznego czy hybrydy.

 

 

samochód elektryczny

 

 

Wiata fotowoltaiczna - wolnostojąca konstrukcja

 

 

Konstrukcja wolnostojąca może zostać zamontowana w niemalże dowolnej lokalizacji, a dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość prostego rozbudowania instalacja w przyszłości jeśli zaistnieje taka potrzeba.

 

 

Panele fotowoltaiczne z technologią Bifacial - zastosowanie

 

 

W przypadku budowy wiat solarnych bardzo często stosuje się panele fotowoltaiczne z technologią bifacial, czyli podwójnie przeszklone. Panele te charakteryzują się większą odpornością na złe warunki atmosferyczne czy obciążenia statyczne takie jak np. śnieg. Dodatkowym atutem technologi bifacial jest możliwość pobierania energii z tyłu (nawet do 25%) co sprawia, że możemy liczyć na większy uzysk energii.

 

 

panele fotowoltaiczne technologia bifacial szkło/szkło

 

 

Wiata fotowoltaiczna - podsumowanie

 

 

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne ale nie posiadasz wystarczająco dużo miejsca na dachu lub nie podoba Ci się projekt z panelami fotowoltaicznymi na Twoim domu? Warto rozważyć budowę wiaty fotowoltaicznej. Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która przygotuje dla Ciebie niezobowiązującą wycenę kosztu realizacji takiego projektu możesz śmiało skontaktować się z nami. Mamy doświadczenie w realizacji takich zleceń. Działamy od wielu lat, a na swoim koncie mamy ogromną ilość pomyślnie zrealizowanych projektów (w tym również projekty wiat fotowoltaicznych). 

Wiata fotowoltaiczna - praktyczna alternatywa

15 marca 2021
wiata fotowoltaiczna

SZUKASZ RZETELNEJ FIRMY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez wysłanie wiadomości za pomocą formularza. Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

KONTAKT

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

kontakt telefoniczny
kontakt telefoniczny
adres e-mail

office@nselektro.com

Przewody solarne

Rozdzielnice fotowoltaiczne

Konstrukcja montażowa

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne

Falowniki fotowoltaiczne

Optymalizatory mocy

Wyłączniki przeciwpożarowe

NS Elektro logo